Grup Hepsi Fan CLub

..:: Hepsi Hayranlarinin Buluşma Noktasi::..

AnasayfaSSSAramaKayıt OlKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

ÖZELLİKLE ADMİNLERİM MODERATÖRLRİM VE MODLARIM İÇİN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
gülayşe
Hepsici Üye
Hepsici Üye

MesajKonu: ÖZELLİKLE ADMİNLERİM MODERATÖRLRİM VE MODLARIM İÇİN   Perş. Tem. 03 2008, 18:29

arkadaşlar çok hareketsiz bir siteyiz neden diğer siteler gibi olamıyoruz onlardan ne eksiğimiz var diye düşünen ben miyim? sadece. çünkü umursamıyoruz ben kendi adımada konuşuyorum eğer çok iyi olmazsak rakiplerimizi yenemeyiz üyeler mod moderatör ve en önemlisi adminlerin bir şey yapmaya çalıştığını farkederse onlarda bu siteye zevk alarak girereler.biraz haddimi aşmış olabilirim ama bunları birinin söylemesi gerekiyordu.hepinizin yorumunu ama en çok adminlerin moderatörlerin ve modların yorumunu dört gözle bekliyorum.
Kullanıcı profilini gör
gülayşe
Hepsici Üye
Hepsici Üye

MesajKonu: Geri: ÖZELLİKLE ADMİNLERİM MODERATÖRLRİM VE MODLARIM İÇİN   Cuma Tem. 04 2008, 19:31

şuraya bakın hala duruo 1 gün olmasına ramen kimsenin umrunda deil yaa inanmıyorum sizee
Kullanıcı profilini gör
&#8364R&#8364NC!
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ÖZELLİKLE ADMİNLERİM MODERATÖRLRİM VE MODLARIM İÇİN   Perş. Ocak 08 2009, 20:26

bende katılıyorum sana cnm
site çok renksiz siyah hiç olmamış pembe yeşil cıvıl cıvıl bir site olsaydı nede gözel olurdu bnm hepsi ile ilgili ilk siyah siteyi sizin çıkardığına inanıyorum
sitemiz çok renksiz bi kaç arkadaşıma adresi verdim sizde girin diye site siyah olduğundan çok sıkıcı dediler ve girmediler yani sitemiz siyah olmasınnn
Kullanıcı profilini gör http://www.hepsiyildizlari.hareketforum.com
eren*im*ezgi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ÖZELLİKLE ADMİNLERİM MODERATÖRLRİM VE MODLARIM İÇİN   Çarş. Mart 04 2009, 17:00

valla ne yalan söleyim bende katılıyorum sitenin adminleri ve mod.larından çok normal üyeler düşünüyor sitenin iyiliqinii neyse kızmayın ama bunun söylenmesi qerekiyordu
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: ÖZELLİKLE ADMİNLERİM MODERATÖRLRİM VE MODLARIM İÇİN   

ÖZELLİKLE ADMİNLERİM MODERATÖRLRİM VE MODLARIM İÇİN
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası